Chcesz dołączyć do sieci partnerskiej Admitad?

Na początek warto dowiedzieć się nieco więcej na jej temat.

W tym artykule przeczytasz recenzję Admitad, dzięki czemu poznasz najważniejszej informacje na temat tej sieci.

Co to jest Admitad?

Admitad to niemiecka sieć afiliacyjna założona w 2009 roku przez Alexandra Bachmanna- byłego wydawcę afiliacyjnego.

Sieć należy do grupy Mitgo i jest w niej zarejestrowanych już ponad 100 tys. wydawców, którzy mogą promować wiele popularnych firm, takich jak Allegro, Amazon, Samsung, czy Booking.com.

Jest to jedna z największych sieci afiliacyjnych na świecie. Admitad działa na ponad 20 rynkach na świecie, również w Polsce. Firma ta posiada jedno ze swoich biur również w Warszawie.

Co możemy promować?

Obecnie w Admitad możemy w sumie promować około 1800 kampanii. Jeśli jednak chodzi o kampanie, które są dostępne w Polsce, to jest ich około 450.

Jeżeli chodzi o tematykę, to kategorie są różne. Można wymienić następujące kategorie:

 • Turystyka i podróże: np. Wakacje.pl, ZenHotels, Tourly
 • Sklepy internetowe: np. Obi, Aliexpress, Ceneo.pl
 • Usługi internetowe: np. Revolut, NordVPN, Pracuj.pl
 • Programy finansowe: np. Smart Pożyczka, Walutomat, Binance
 • Gry online: np. World of Tanks, Kinguin, Metin 2
 • Programy mobilne: np. Lety Shops, AEjuice, Savl

W sumie w Admitad jest 6 kategorii, jednak dwoma kategoriami, w których znajdziemy najwięcej kampanii są sklepy internetowe oraz usługi internetowe, w których jest łącznie 3/4 dostępnych kampanii.

Admitad dodaje również specjalne kategorie, które są związane z obecnymi wydarzeniami, np. powrót do szkoły czy Oktoberfest.

Jak wysokie są prowizje?

Dostępne modele prowizji w Admitad to prowizja za dostarczenie leada (wypełnienie formularza z danymi osobowymi) oraz prowizja za sprzedaż. Ponad 80% kampanii płaci jednak za sprzedaż.

Zacznijmy jednak od prowizji za leada. Prowizje za leada obejmują zwykle usługi internetowe oraz gry. Zazwyczaj za dostarczenie jednego leada dostaniemy od kilku do nawet kilkudziesięciu złotych.

Jeśli chodzi o prowizje w zamian za sprzedaże produktów, to również są one zróżnicowane. Możemy otrzymać je zarówno w postaci procentu od transakcji, jak i w postaci ustalonej z góry stawki.

Przykładowo, jeśli ktoś z naszego linka zrobi zakupy w sklepie internetowym Banggod, otrzymamy prowizję 6-13% w zależności od kategorii.

Ale jeśli polecimy klientom Smart Pożyczki, dostaniemy ustaloną sumę 86 zł.

Jak korzystać z Admitad?

Aby korzystać z Admitad musimy oczywiście najpierw się zarejestrować. Po rejestracji od razu mamy dostęp do panelu głównego i możemy rozpocząć zarabianie.

Panel główny wygląda następująco:

W centrum mamy podane statystki za ostatnie 30 dni, a poniżej wyświetlają się aktualności.

W zakładce wyżej mamy narzędzia, których możemy użyć w promocjach, np. kupony, kody i promocje. Szczerze mówiąc rzadko korzystam z tego typu narzędzi.

Obok mamy zakładkę z programami, które możemy promować.

Po lewej stronie znajduje się wiele zaawansowanych filtrów, dzięki którym możemy wybierać sobie region, rodzaj programu, kategorię i wiele, wiele innych.

Dalej dostępne są też bardziej szczegółowe statystyki, oraz sekcja finansów, gdzie możemy zlecić wypłatę. Znajdziemy też panel z ustawieniami konta.

Poruszając się po programie dostrzegłem kilka błędów w tłumaczeniu witryny, jednak były one raczej drobne.

Jak wygląda proces wypłaty?

Aby wypłacić pieniądze z konta Admitad, musimy najpierw upewnić się, że osiągnęliśmy minimum do wypłaty, czyli 20 euro.

W panelu głównym po prawej stronie możemy kliknąć przycisk “Wypłać środki”.

Co ciekawe, najpierw musimy przenieść nasze środki do Admitad Earnings, czyli usługi płatniczej Admitad, aby następnie móc je wypłacić. Ja z racji tego, że nie osiągnąłem minimalnego progu, to mogę jedynie przenieść środki do Admitad Earnings i nie mogę ich wypłacić na konto w banku.

Gdy zostaniemy przeniesieni do Admitad Earnings, musimy tam uzupełnić nasze dane, a następnie po weryfikacji będziemy mogli wypłacić środki.

Wypłatę możemy zlecić w kilku walutach, między innymi w złotówkach, dolarach i euro.

Sposobów wypłaty jest kilka, między innymi na konto bankowe, na konto PayPal, czy też na portfel kryptowalut.

Wypłaty standardowe są robione raz na tydzień w każdy czwartek.

Jak przebiega kontakt z klientem?

Z Admitad możemy skontaktować się poprzez formularz na stronie supportu.

Możemy napisać wiadomość w języku polskim i wybrać jak pilna jest. Jeżeli ustawimy wysoki priorytet, to dostaniemy wiadomość zwrotną szybko, a jeśli priorytet jest niski, poczekamy nieco dłużej.

Aby przetestować jak szybko reaguje support, wysłałem im przykładową wiadomość. Odpowiedź dostałem już 45 minut później.

Dodam tylko, że nie była to priorytetowa wiadomość, dzięki czemu Admitad ma najszybszy support spośród testowanych przez mnie sieci partnerskich.

Żeby nie było tak kolorowo, to niestety wiadomości nie dostałem w języku polskim, dlatego dobrze jest znać choć podstawy angielskiego.

Admitad: plusy i minusy

Plusy:

 • Wiele kampanii do wyboru
 • Atrakcyjne prowizje
 • Wypłaty co tydzień
 • Dobry kontakt z pomocą
 • Dostępność narzędzi reklamowych

Minusy:

 • Zawiły proces wypłaty
 • Drobne błędy w tłumaczeniu

Czy warto korzystać z programu partnerskiego Admitad?

Myślę, że z programu afiliacyjnego Admitad warto korzystać, ponieważ nie tracimy na tym nic. Program jest w pełni darmowy i zyskujemy dostęp do wielu kampanii do promowania, głównie sklepów i usług internetowych.

Prowizje są niezłe, mamy wiele narzędzi reklamowych do wyboru a wypłaty robione są co tydzień.

Można przyczepić się do tego, że zwłaszcza proces pierwszej wypłaty jest nieco skomplikowany, a dodatkowo na stronie można znaleźć błędy językowe, jednak nie powinno nas to odwieść od rejestracji w Admitad.

Osobiście polecam tę globalną sieć afiliacyjną i myślę, że warto do niej dołączyć.